Fustan i shkurtër me jakë V Mango

2093L

SKU: 87067129

Fustan me mëngë të shkurtra dhe jakë V me kopsa

l
m
s
xl
XS
jeshile
kafe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë V me tri kopsa.  53% Viskoze,47% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE, KAFE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA