Fustan i shkurtër me kopsa Mango

2995L

SKU: 77020160

Fustan me rripa të kryqëzuar në shpinë, me jakë V dhe me kopsa përpara

l
m
s
XS
bezhe
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me rripa të trashë të kryqëzuar në shpinë, me jakë V, rrip beli, me dy xhepa dhe me kopsa të plota në pjesën përpara. 92% Viskozë, 8% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë