Fustan i shkurtër me mëngë të gjata Mango

2995L

SKU: 87065720

Fustan me jakë V dhe me printe

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër dhe me mëngë të gjata, dizajn me printe me dy tonalitete dhe me jakë V. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA