Fustan pambuku me mëngë të fryra Mango

1813L

SKU: 87057135

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra e të fryra

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra e të fryra, me jakë rrethore, prerje të lirshme, jakë V dhe me frudë në pjesën e poshtme. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE, E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA