Fustan i shkurtër me printe florale, Mango

4990L

SKU: 37045933

Fustan i shkurtër me printe florale, me mëngë të gjata dhe gjysëm golf.

l
m
s
xl
XS
Kafe e erret
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe florale, me mëngë të gjata dhe gjysëm golf.100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë