Fustan I shkurtër me printe florale Mango

2793L

SKU: 87083254

Fustan I shkurtër me printe florale, me fruda, mëngë të gjata dhe prerje e drejtë.

l
m
s
XS
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër me printe florale, me fruda, mëngë të gjata dhe prerje e drejtë, jakë të rrumbullakët . Pjesë e linjës Commited 70% POLIESTER, 30% POLIESTER I RICIKLUAR

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA