Fustan i shkurtër me printe Mango

4193L

SKU: 87054059

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn me printe florale dhe me astar të brendshëm. 99% Poliester, 01% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi