Fustan i shkurtër me printe Mango

2793L

SKU: 87057122

Fustan me mëngë të shkurtra dhe printe florale

l
m
s
XS
blu
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra e të fryra dhe jakë katrore me shirit elastik, dizajn me printe florale. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E VERDHE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA