Fustan i shkurtër me printe Mango

SKU: 17050173

Fustan i shkurtër me rripa të hollë dhe jakë V me kordon lidhës

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i shkurtër me rripa të hollë dhe jakë V me një kordon lidhës; dizajn me printe. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë