Fustan i shkurtër me printe Mango

SKU: 17013776

Fustan i shkurtër me printe të ndryshme, me disa tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan i shkurtër me printe të ndryshme, me disa tonalitete, me jakë V dhe shirit elastik tek beli. 80% Viskozë 20% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë