Fustan i shkurtër me printe Mango

1995L

SKU: 27005774

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe printe me dy tonalitete të kombinuara

l
m
s
XS
E bardhe print
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me mëngë të gjata dhe printe me dy tonalitete të kombinuara, prerje e drejtë me jakë të rrumbullakët,mbyllja me zinxhir anësor dhe mbërthimi i butonit në anën e pasme.97% Poliester, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë