Fustan i shkurtër me rripa Mango

4990L

SKU: 17081079

Fustan i shkurtër me rripa të hollë dhe jakë në formë zemre

l
m
s
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i shkurtër me rripa të hollë dhe jakë në formë zemre, me prerje të drejtë. 97% Pambuk, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë