Fustan i shkurtër, Springfield

SKU: 8953911

Fustan i shkurtër me printe florale shumëngjyrëshe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe florale shumëngjyrëshe, me jakë V dhe me detaje florale tek pjesa e mëngëve. 99% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë