Fustan i shkurtër me lule, Springfield

4990L

SKU: 7954337

Fustan i shkurtër, me dizenjo lulesh dhe dekolte të hapur katrore.

36
40
42
44
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër, me dizenjo lulesh dhe dekolte të hapur katrore.100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë