Fustan i shkurtër Women Secret

2800L

SKU: 5543590

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe printe florale

l
m
s
xl
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe printe florale, me jakë V dhe me lidhëse. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë