Fustan I shkurtër sateni Mango

3493L

SKU: 87062882

Fustan sateni me pala

l
m
s
XS
blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër dhe I derdhur me prerje të drejtë dhe detaje palosjesh. Mëngë të gjata, jakë rrethore dhe lidhëse beli. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA