Fustan kadifeje me shkelqim vezullues Okaidi

2195L

SKU: 97481

Fustan kadifeje me shkelqim vezullues

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

kadifeja e thurur: e derdhur dhe e rehatshme, për të gjitha vajzat e modës, mëngët e shkurtra nxjerrin në pah hijeshinë e butë të kësaj veshjeje feste që shkëlqen ,94% Poliester,6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë