Fustan këmishe lëkure Mango

5694L

SKU: 87050532

Fustan treçerekësh këmishe lëkure

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh këmishe lëkure, jakë klasike , mëngë të gjata dhe rrip në bel. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA