Fustan me printe Cortefiel

9990L

SKU: 1872482

Fustan i gjatë me printe floral, me disa tonalitete të kombinuara

l
m
s
xl
XS
xxl
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i gjatë, me mëngë të gjata, prerje e lirshme, mbyllje me kopsa dhe me një rrip në pjesën e belit 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë