Fustan këmishë Parfois

SKU: 189654

Fustan këmishë me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan këmishë me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa, me jakë V,100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë