Këmishë kimono Mango

5990L 4200L

SKU: 87034055

Këmishë me printe florale

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata e të gjera, me rrip beli të heqshëm dhe dizajn me printe florale. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA