Fustan lëkurë Mango

5990L 3600L

SKU: 87093257

Fustan lëkurë këmishë

l
m
s
XS
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata, dizajn në formë këmishe me jakë klasike, hapje e plotë me kopsa nga para, dy xhepa në kraharor dhe me teksturë lëkure. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA