Fustan lëkure Mango

3594L

SKU: 87993257

Fustan me kopsa dhe dy xhepa

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër dhe me mëngë të gjata, dizajn me efekt lëkure, mbyllje me kopsa dhe me dy xhepa në kraharor. 100% Poliester – Veshja: 100% Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA