Fustan lino, Mango

7490L

SKU: 47005651

Fustan lino me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan lino me mëngë të shkurtra dhe jakë V, me rrip tek pjesa e belit. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë