Fustan lino, Mango

5990L

SKU: 47007108

Fustan lino pa mëngë, mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
E kuqe
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan lino pa mëngë, mbyllje me kopsa, jakë V dhe rrip tek pjesa e belit. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë