Fustan lino, Mango

7490L

SKU: 47045650

Fustan lino me gjatësi treçerekëshe dhe mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan lino me gjatësi treçerekëshe dhe mëngë të shkurtra, jakë V dhe lidhëse tek beli. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë