Fustan lino, Mango

5990L

SKU: 47007105

Fustan i shkurtër lino me mëngë të gjata

l
m
s
XS
Vjollcë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër lino me mëngë të gjata me jakë V dhe lidhje tek beli. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë