Fustan lino, Mango

4190L

SKU: 47008643

Fustan lino me gjatësi trecerekëshe

l
m
s
XS
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan lino me gjatësi trecerekëshe dhe rripa të hollë. 55% Lino 45% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë