Fustan lino, Mango

5990L

SKU: 47048630

Fustan i shkurtër lino me mëngë të gjata

l
m
s
XS
E bardhe
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër lino me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë