Fustan lino me mëngë treçerekëshe Mango

4990L

SKU: 87957877

Fustan i shkurtër me jakë V dhe vija vertikale

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me frudë në pjesën e poshtme, me mëngë treçerekëshe dhe me jakë V, dizajn me vija të holla vertikale. 55% Lino, 45% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA