Fustan lino me mëngë treçerekëshe Mango

SKU: 87957877

Fustan i shkurtër me jakë V dhe vija vertikale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan i shkurtër me frudë në pjesën e poshtme, me mëngë treçerekëshe dhe me jakë V, dizajn me vija të holla vertikale. 55% Lino, 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë