Fustan lino me mëngë treçerekëshe Mango

4990L

SKU: 87057877

Fustan i shkurtër me mëngë treçerekëshe dhe jakë V

l
m
s
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me frudë në pjesën e poshtme, me mëngë treçerekëshe dhe me jakë V. 55% Lino, 45%Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA