Fustan lino me printe, Mango

5990L

SKU: 47007107

Fustan lino me gjatësi treçerekëshe dhe printe me vija

l
m
s
xl
XS
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan lino me gjatësi treçerekëshe dhe printe me vija, mbyllje me kopsa dhe me rrip tek beli. 55% Lino 45% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë