Fustan lino, Springfield

5200L

SKU: 7953588

Fustan treçerekësh lino me printe florale

36
38
40
42
44
E verdhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh lino me printe florale, me jakë rrethore dhe mëngë të shkurtra me shirit elastik. 55% Lino 45% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë