Fustan me printe florale Mango

3990L

SKU: 17092011

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
E kuqe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë V, dizaj me printe me dy tonalitete dhe me bel të shënuar elastik. 71%Viskoze,29%Poliamide

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë