Fustan me copë të mbledhur Mango

2793L

SKU: 87055660

Fustan i shkurtër me mëngë treçerekëshe

l
m
s
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë treçerekëshe të fryra dhe jakë në formë këmishe, qepje me copë të mbledhur përgjatë pjesës para. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA