Fustan me copë të mbledhur Mango

2793L

SKU: 87045719

Fustan i shkurtër me printe florale

l
m
s
xl
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër dhe me mëngë të shkurtra e të fryra, dizajn me printe florale dhe me copë të mbledhur përgjatë. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA