Fustan me dantellë të qendisur Mango

SKU: 87067131

Fustan me prerje të gjatë dhe mëngë të shkurtra me fruda

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjatë dhe mëngë të shkurtra me fruda, me jakë V me kopsa dhe dizajn me dantellë të qendisur me punime të hapura. 80% Pambuk organik, 20% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA