Fustan me detaje qendisjesh Okaidi

SKU: 50509

Fustan me tri kopsa dhe fruda në mëngë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore me tri kopsa, dizajn me detaje qendisjesh në jakë dhe me fruda në mëngë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë