Fustan me dy tonalitete, Mango

7490L

SKU: 47095654

Fustan treçerekësh pa mëngë me dy tonalitete

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh pa mëngë me dy tonalitete me jakë V dhe lidhëse tek pjesa e belit. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë