Fustan me fije metalike, Hoss Intropia

17500L

SKU: 8224125

Fustan treçerekësh, i thjeshtë dhe komod.

l
m
s
xl
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh, i thjeshtë dhe komod. Copë me printe dhe fije metalike.97% Viskoze, 3% Fije metalike

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë