Fustan me flutura Mango

2394L

SKU: 87050527

Fustan I shkurtër me flutura

l
m
s
XS
E zeze
Gri e erret
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër I derdhur me flutura , me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët. 54% VISKOZE, 46% POLIAMID

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA