Fustan me frinte pikash dhe fruda Mango

6643L

SKU: 87055685

Fustan i gjatë me mëngë të gjata dhe prerje të lirshme

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë me mëngë të gjata, prerje të lirshme, jakë të drejtë me frudë dhe dizajn me printe pikash. 75% Fiber sintetike, 25% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA