Fustan me fruda dhe printe Springfield

SKU: 8959331

Fustan treçerekësh bardhë e zi me rripa dhe jakë të drejtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me rripa dhe jakë të drejtë, dizajn me printe bardhë e zi dhe me thekë përreth jakës. 99% Poliester, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë