Fustan me fruda në bazë Mango

2793L

SKU: 87057133

Fustan i shkurtër me mëngë të fryra dhe jakë V të kryqëzuar

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra e të fryra dhe jakë V të kryqëzuar me dy anë që lidhen me lidhëse në bel. 98% Poliester ,2% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE, E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA