Fustan me fruda në jakë Prenatal

1645L

SKU: 671690

Fustan me rripa, me efekt xhinsi dhe me fruda përreth jakës

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me efekt xhinsi, me rripa të hollë dhe me jakë të drejtë me fruda përreth, me bel të shënuar e të mbledhur dhe me frudë në bazë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë