Fustan me fruda në rripa Mango

4990L

SKU: 17040199

Fustan treçerekësh i lirshëm

l
m
s
xl
XS
E zeze
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan treçerekësh me prerje të lirshme dhe rripa të trashë me fruda, jakë katrore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë