Fustan me fruda në supe Mango

1995L

SKU: 87065659

Fustan i shkurtër pa mëngë dhe me prerje të drejtë

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër pa mëngë dhe me jakë rrethore e prerje të drejtë. Dizajn me fruda në pjesën e supeve. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA