Fustan me jakë polo Mango

3745L

SKU: 87077650

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe teksturë thurjeje

l
m
s
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe teksturë thurjeje, me jakë në formë polo me kopsa dhe me dy xhepa në pjesën përpara. 76% Pambuk, 24% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi