Fustan me jakë V të kryqëzuar Mango

2793L

SKU: 87964022

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me jakë V të kryqëzuar, prerje e shkurtër dhe me mëngë të gjata. Dizajn me bel të shënuar, me palë në pjesën e poshtme dhe me printe florale. 95% Poliester, 05% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA