Fustan me jakë V të kryqëzuar Mango

3745L

SKU: 87038253

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë V të kryqëzuar

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra e të lirshme, me jakë V të kryqëzuar dhe me një çarje të drejtë në këmbë. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA